Megkezdődött a közös munka a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei szervezetünkkel

Megkezdődött a közös munka a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei szervezetünkkel. A múlt hét folyamán a Központi Irodánkban találkoztunk a Falusi Turizmus Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szervezet új vezetőségével, megkezdve így az aktív, közös munkát. Örömünkre szolgál, hogy Muhari Zoltán a vármegyei szervezet elnöke és…









